Wentylator do pieca kominkowego i przewodu kominowego 5 Fire PRO 695 - TURBO FAN
Wentylator do pieca kominkowego i przewodu kominowego (od 15cm do 20cm) 5 łopatek - Fire PRO 695 - TURBO FAN 3V1
Nowość na sezon 2023/2024
Ekologiczny wentylator do kominków, pieców, piekarników, pieców i pieców . Można go przymocować bezpośrednio do komina za pomocą magnesów lub taśmy żelaznej lub po prostu położyć na piecu - 3V1
Wytwarza własną energię elektryczną na potrzeby swojej pracy. Maksymalny zakres temperatur: 55°C - 340°C, 300m3/h
1 wentylator śmigłowy o wysokości 21,5 cm
Średnica śmigła 16 cm - także szerokość samego wentylatora.
Głębokość wentylatora 10,5 cm
Wentylator jest doskonałym dodatkiem do każdego pieca o gładkiej i płaskiej powierzchni, takiego jak piece opalane drewnem, piece węglowe, kuchenki gazowe i tym podobne.
Wystarczy ustawić wentylator na płaskiej i gładkiej powierzchni, najlepiej w pobliżu krawędzi pieca, lub umieścić go na kominie za pomocą magnesu ( już wbudowanego w wentylator ) lub taśmy stalowej - 3V1
Zalety wentylatora do pieca kominkowego
- Zwiększona wydajność: Ciepłe powietrze przepływa bezpośrednio do pomieszczenia mieszkalnego szybciej niż większość ciepła unosi się bezpośrednio do sufitu, zwiększając efektywność grzewczą pieca.
- Oszczędność paliwa: Testy przeprowadzone we współpracy z wiodącym kanadyjskim uniwersytetem wykazały, że zastosowanie wentylatora pozwala zaoszczędzić paliwo nawet o 18%.
- Funkcja „No Fuss”: Wentylator pieca uruchamia się automatycznie i dostosowuje swoją prędkość do temperatury pieca . Gdy piec się nagrzeje, wentylator pieca pracuje szybciej, aby wpuścić gorące powietrze do pomieszczenia. Gdy piec w piecu ostygnie, wentylator wyłącza się automatycznie (pasek bimetaliczny na spodzie wentylatora).
- Koszty eksploatacji: W przypadku ogrzewania z pieca, kominka lub pieca, wentylator piecowy jest najbardziej ekonomicznym sposobem na efektywną cyrkulację ciepłego powietrza w pomieszczeniu. Nie są wymagane żadne kable, wtyczki ani baterie.
- Unikalna konstrukcja łopatek - bezpieczna i wydajna: Unikalny wentylator został zaprojektowany tak, aby zapewnić szeroki przekrój delikatnego ruchu ciepłego powietrza, aby uniknąć nieprzyjemnych przeciągów.
Wentylator kominkowy i jego zalety
- Wystarczy położyć go na piecu, a wentylator zacznie wdmuchiwać gorące powietrze do Twojego pomieszczenia, gdy tylko kominek się rozgrzeje - piec się nagrzeje
- Zmniejsz swoje rachunki za ogrzewanie - Ogrzej swój pokój do 41% szybciej i zaoszczędź do 18% na kosztach paliwa
- Ulepszony model - Wysokowydajny, wyjątkowo cichy model , który sprawia, że Twój kominek jest jeszcze bardziej wydajny
- Samoregulacja - Po osiągnięciu temperatury 55°C śmigło zaczyna samoczynnie się obracać i do pomieszczenia napływa ciepłe powietrze
- Ponadczasowy design - wykonany z anodyzowanego aluminium
Opakowanie:
1 x ekologiczny wentylator 5 łopatek - Fire PRO 695 - WENTYLATOR TURBO
1 x taśma metalowa do mocowania wentylatora do przewodu kominowego
1x instrukcja obsługi
| Waga | 0,9 kg |
|---|---|
| Wysokość | 21,5cm |
| Szerokość - podstawa | —- |
| Waga wysyłanego towaru | 1,1 kg |
| Długość łopatek wentylatora | 16cm |
| RPM (obroty na minutę) | 720 |
| Maksymalny przepływ powietrza na minutę | 300 m/godz., 5 m/min |
| Temperatura pracy wentylatora | 55-340°C |
| Liczba ostrzy | 5 szt |
| Kolor |
|
|---|---|
| Maksymalny przepływ powietrza na minutę | 300 m/godz. 5 m/min |
| Temperatura pracy wentylatora | 55-340°C |
| RPM (obroty na minutę) | 720 |
| Waga | 0,9 kg |
| Wysokość | 21,5cm |
Rado Rado Sprawdzona recenzja
hodnotím pozitívne
Vladimír 123 Sprawdzona recenzja
| Firma produkcyjna | Shenzhen Voda Tech Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres | Čína Huadong Building D, Baoan District, Shenzhen City, Guangdong Province Shenzhen City 518126 |
| voda@vodatek.com | |
| Przedstawiciel producenta w UE | EC REP SERVICES SL |
| Adres przedstawiciela w UE | Španielsko Calle Gran Via 49, 7 Dch. Madrid 28013 Spain Madrid 28013 |
| Adres e-mail przedstawiciela UE | ecrepservice@hotmail.com |


















