Wentylator do pieca kominkowego 2 Flame Nickel
232 zwrotnica do systemu lojalnościowego
Wentylator do pieca kominkowego 2 łopatki - Płomień Nikiel - Turbo Fan
1 wentylator śmigłowy o wysokości 23 cm, specjalnie zaprojektowany do niskich przestrzeni nad kominkiem, kuchenką lub piecem.
Wentylator jest doskonałym dodatkiem do każdego pieca o gładkiej i płaskiej powierzchni, takiego jak piece opalane drewnem, piece węglowe, kuchenki gazowe i tym podobne.
Wystarczy ustawić wentylator na płaskiej i gładkiej powierzchni, najlepiej w pobliżu krawędzi pieca.
https://www.youtube.com/watch?v=MsUbDIoUGZE
Zalety wentylatora
- Zwiększona wydajność: Ciepłe powietrze przepływa bezpośrednio do pomieszczenia mieszkalnego szybciej niż większość ciepła unosi się bezpośrednio do sufitu, zwiększając wydajność grzewczą pieca.
- Oszczędność paliwa: Testy przeprowadzone we współpracy z wiodącym kanadyjskim uniwersytetem wykazały, że zastosowanie wentylatora pozwala zaoszczędzić paliwo nawet o 18%.
- Funkcja „No Fuss”: Wentylator pieca uruchamia się automatycznie i dostosowuje swoją prędkość do temperatury pieca. Gdy piec się nagrzeje, wentylator pieca pracuje szybciej, aby wpuścić gorące powietrze do pomieszczenia. Kiedy piec w piecu ostygnie, wentylator wyłącza się automatycznie.
- Koszty eksploatacji: W przypadku ogrzewania z pieca, kominka lub pieca, wentylator piecowy jest najbardziej ekonomicznym sposobem na efektywną cyrkulację ciepłego powietrza w pomieszczeniu. Nie są wymagane żadne kable, wtyczki ani baterie.
- Unikalna konstrukcja łopatek - bezpieczna i wydajna: Unikalny wentylator został zaprojektowany tak, aby zapewnić szeroki przekrój delikatnego ruchu ciepłego powietrza, aby uniknąć nieprzyjemnych przeciągów.
Wentylator kominkowy i jego zalety
- Wystarczy położyć go na piecu, a wentylator zacznie wdmuchiwać gorące powietrze do Twojego pomieszczenia, gdy tylko kominek się rozgrzeje - piec się nagrzeje
- Zmniejsz swoje rachunki za ogrzewanie - Ogrzej swój pokój do 41% szybciej i zaoszczędź do 18% na kosztach paliwa
- Ulepszony model - Wysokowydajny, wyjątkowo cichy model, który sprawia, że Twój kominek jest jeszcze bardziej wydajny
- Samoregulacja - Po osiągnięciu temperatury 100°C śmigło zaczyna samoczynnie się obracać i do pomieszczenia napływa ciepłe powietrze
- Ponadczasowy design - wykonany z anodyzowanego aluminium
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Wysokość | 23cm |
| Szerokość | 22cm |
| Waga | 1,1 kg |
| Waga wysyłanego towaru | 1,3 kg |
| Długość łopatek wentylatora | 21cm |
| RPM (obroty na minutę) | 1100 |
| Maksymalny przepływ powietrza na minutę | 270 m/godz., 4,5 m/min |
| Temperatura pracy wentylatora | 100-350C |
| Kolor | Nikiel |
| Liczba ostrzy | 2 szt |
| Firma produkcyjna | Shenzhen Voda Tech Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres | Čína Huadong Building D, Baoan District, Shenzhen City, Guangdong Province Shenzhen City 518126 |
| voda@vodatek.com | |
| Przedstawiciel producenta w UE | EC REP SERVICES SL |
| Adres przedstawiciela w UE | Španielsko Calle Gran Via 49, 7 Dch. Madrid 28013 Spain Madrid 28013 |
| Adres e-mail przedstawiciela UE | ecrepservice@hotmail.com |


















