Wentylator do pieca kominkowego 4 Basic - Turbo Fan
Wentylator do pieca kominkowego ECOFAN 4 łopatki - Basic - TURBO FAN
Stan produktu - NOWY
Ekologiczny wentylator do kominków, pieców, piekarników, pieców i pieców . Wytwarza własną energię elektryczną na potrzeby swojej pracy. Maksymalny zakres temperatur: 85°C - 350°C, 300m3/h
1 wentylator śmigłowy o wysokości 16 cm z podstawą w kształcie litery I.
Wentylator jest doskonałym dodatkiem do każdego pieca o gładkiej i płaskiej powierzchni, takiego jak piece opalane drewnem, piece węglowe, kuchenki gazowe i tym podobne.
Wystarczy ustawić wentylator na płaskiej i gładkiej powierzchni, najlepiej w pobliżu krawędzi pieca.
Zalety wentylatora do pieca kominkowego
- Zwiększona wydajność: Ciepłe powietrze przepływa bezpośrednio do pomieszczenia mieszkalnego szybciej niż większość ciepła unosi się bezpośrednio do sufitu, zwiększając efektywność grzewczą pieca.
- Oszczędność paliwa: Testy przeprowadzone we współpracy z wiodącym kanadyjskim uniwersytetem wykazały, że zastosowanie wentylatora pozwala zaoszczędzić paliwo nawet o 18%.
- Funkcja „No Fuss”: Wentylator pieca uruchamia się automatycznie i dostosowuje swoją prędkość do temperatury pieca . Gdy piec się nagrzeje, wentylator pieca pracuje szybciej, aby wpuścić gorące powietrze do pomieszczenia. Gdy piec w piecu ostygnie, wentylator wyłącza się automatycznie (pasek bimetaliczny na spodzie wentylatora).
- Koszty eksploatacji: W przypadku ogrzewania z pieca, kominka lub pieca, wentylator piecowy jest najbardziej ekonomicznym sposobem na efektywną cyrkulację ciepłego powietrza w pomieszczeniu. Nie są wymagane żadne kable, wtyczki ani baterie.
- Unikalna konstrukcja łopatek - bezpieczna i wydajna: Unikalny wentylator został zaprojektowany tak, aby zapewnić szeroki przekrój delikatnego ruchu ciepłego powietrza, aby uniknąć nieprzyjemnych przeciągów.
Wentylator kominkowy i jego zalety
- Wystarczy położyć go na piecu, a wentylator zacznie wdmuchiwać gorące powietrze do Twojego pomieszczenia, gdy tylko kominek się rozgrzeje - piec się nagrzeje
- Zmniejsz swoje rachunki za ogrzewanie - Ogrzej swój pokój do 41% szybciej i zaoszczędź do 18% na kosztach paliwa
- Ulepszony model - Wysokowydajny, wyjątkowo cichy model , który sprawia, że Twój kominek jest jeszcze bardziej wydajny
- Samoregulacja - Po osiągnięciu temperatury 85°C śmigło zaczyna samoczynnie się obracać i do pomieszczenia napływa ciepłe powietrze
- Ponadczasowy design - wykonany z anodyzowanego aluminium
Opakowanie:
1 x wentylator ekologiczny 4 łopatki ECOFAN - trójkąt
1x instrukcja obsługi
| Waga | 0,65 kg |
|---|---|
| Wysokość |
21cm |
| Szerokość |
22cm |
| Waga wysyłanego towaru |
1,3 kg |
| Długość łopatek wentylatora |
16 cm |
| RPM (obroty na minutę) |
720 |
| Maksymalny przepływ powietrza na minutę | 300 m/godz., 5,06 m/min |
| Temperatura pracy wentylatora |
85-350C |
| Liczba ostrzy |
4 szt |
| Maksymalny przepływ powietrza na minutę | 300 m/godz. 5 m/min |
|---|---|
| Optymalna temperatura pracy | 100C |
| Liczba ostrzy | 4 szt |
| Temperatura pracy wentylatora | 85-350C |
| RPM (obroty na minutę) | 720 |
| Lokalizacja | Na piecu |
| Determinacja | Uniwersalny |
| Waga | 0,65 kg |
| Producent | Turbowentylator |
| Wysokość | 22cm |
| Szerokość | 21cm |
Martuška Marta Sprawdzona recenzja
nahradné diely dostupné
Rado Rado Sprawdzona recenzja
kvalita
rychle doručenie
Peťa NZ Sprawdzona recenzja
rýchlosť dodania
kvalita
Vladimír 123 Sprawdzona recenzja
- veľmi šikovná vec
- zapína sa mne osobne už pri 50 C
- nehučí
| Firma produkcyjna | Shenzhen Voda Tech Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres | Čína Huadong Building D, Baoan District, Shenzhen City, Guangdong Province Shenzhen City 518126 |
| voda@vodatek.com | |
| Przedstawiciel producenta w UE | EC REP SERVICES SL |
| Adres przedstawiciela w UE | Španielsko Calle Gran Via 49, 7 Dch. Madrid 28013 Spain Madrid 28013 |
| Adres e-mail przedstawiciela UE | ecrepservice@hotmail.com |














