Różaniec ze złotej perły
52 zwrotnica do systemu lojalnościowego
Cena
52,70 zł w tym faktura VAT
Cena oryginalna
62,90 zł w tym faktura VAT
Zapisz2
16 % (10,20 zł)
Kod produktu
ZDER002
EAN
0655390826046
Różaniec z koralikami akrylowymi z serii ZDER002
Różaniec połączony z syntetycznymi perłami złotego koloru. U dołu różańca wisi krzyż Jezusa Chrystusa. Na życzenie możemy wykonać różaniec na zamówienie, według wybranych przez Państwa koralików. W zależności od rodzaju koralików na różaniec można wykonać tylko jedno imię lub imię z numerami.
Bardzo ładny różaniec o długości 50 cm.
| Waga | 0,014 kg |
|---|---|
| Materiał | Stop cynkowy |
| Kolor | złoty |
| Długość | 50cm |
| Rozmiar koralika: | 6 mm |
| Inni: | Nie zawiera ołowiu i niklu |
Parametry
| Długość | 50cm |
|---|---|
| Kolor |
|
| Materiał | Stop cynkowy |
| Reszta | Nie zawiera ołowiu i niklu |
| Rozmiar koralików | 6 mm |
| Firma produkcyjna | YIWU Dreamwork Jewelry Co.,Ltd. |
|---|---|
| Adres | Čína 3/F,No206,YongJun Road,BeiYuan District Yiwu 322000 |
| successservice2@hotmail.com | |
| Przedstawiciel producenta w UE | EUREPSTAR GmbH |
| Adres przedstawiciela w UE | Nemecko Unterlettenweg 1a, Ingolstadt 85051 |
| Adres e-mail przedstawiciela UE | eurep@eurep-gmbh.de |














