Drewniany krzyż na ścianie
43 zwrotnica do systemu lojalnościowego
Drewniany krzyż na ścianie
Bardzo ładny drewniany krzyż odpowiedni na ścianę domu lub budynku
Rozmiar: 1,5 x 11,5 x 20 cm
| Waga | 0,025 kg |
|---|---|
| Materiał | drewno i plastik |
| Kolor | brązowy |
| Długość | 20 cm + 11,5 cm |
Parametry
| Długość | Wysokość 20 cm i szerokość 11,5 cm |
|---|---|
| Kolor |
|
| Materiał | Drewno, Plastikowy |
| Firma produkcyjna | YIWU Dreamwork Jewelry Co.,Ltd. |
|---|---|
| Adres | Čína 3/F,No206,YongJun Road,BeiYuan District Yiwu 322000 |
| successservice2@hotmail.com | |
| Przedstawiciel producenta w UE | EUREPSTAR GmbH |
| Adres przedstawiciela w UE | Nemecko Unterlettenweg 1a, Ingolstadt 85051 |
| Adres e-mail przedstawiciela UE | eurep@eurep-gmbh.de |














