31 zwrotnica do systemu lojalnościowego
Różaniec ze szklanymi koralikami seria 479 ciemnoróżowy
Bardzo ładny różaniec o długości 70 cm.
Nadaje się do noszenia na szyi.
Krzyż: 40 mm x 22 mm
Koraliki: 8 mm
| Waga | 0,028 kg |
|---|---|
| Materiał | Szkło, stop cynku |
| Kolor | Fioletowy |
| Długość | 70 cm + 15 cm |
| Rozmiar koralika: | 8 mm |
| Inni: | Nie zawiera ołowiu i niklu |
Parametry
| Długość | 70 cm + 15 cm |
|---|---|
| Kolor |
|
| Materiał | Szkło, Stop cynkowy |
| Reszta | Nie zawiera ołowiu i niklu |
| Rozmiar koralików | 8 mm |
| Firma produkcyjna | YIWU Dreamwork Jewelry Co.,Ltd. |
|---|---|
| Adres | Čína 3/F,No206,YongJun Road,BeiYuan District Yiwu 322000 |
| successservice2@hotmail.com | |
| Przedstawiciel producenta w UE | EUREPSTAR GmbH |
| Adres przedstawiciela w UE | Nemecko Unterlettenweg 1a, Ingolstadt 85051 |
| Adres e-mail przedstawiciela UE | eurep@eurep-gmbh.de |












