Zapalniczka USB flexi plazmowa NOLA 586
54 zwrotnica do systemu lojalnościowego
NOLA 586 plazmowa zapalniczka USB flexi
Ta zapalniczka plazmowa okaże się świetnym pomocnikiem nie tylko w domu, ale także w ogrodzie i w podróży. Do zapłonu wykorzystuje się łuk elektryczny, zamiast tradycyjnego gazu. Nadaje się do rozpalania pieców, kominków, grilli, świec, kuchenek gazowych, papierosów itp. Odporny na wiatr i zimno. Posiada zintegrowany port MicroUSB służący do ładowania zapalniczki.
W pełni naładowana zapalniczka może być używana około 60 razy. W zestawie znajduje się kabel do ładowania USB.
Parametry
| Bateria | 220 mAh, 3,7 V, nabíjanie cca 1,5 - 2 hodiny |
|---|---|
| Hĺbka | 2cm |
| Zawartość Paczki | Zapalniczka + kabel USB |
| Producent | Nola |
| Wysokość | 22cm |
| Szerokość | 2,5cm |
| Firma produkcyjna | Severochema, družstvo pre chemickú výrobu |
|---|---|
| Adres | Vilová 333/2, Liberec X-Františkov, 460 10 Liberec |
| obchod@severochema.cz |












