Bransoletka na rękę z różowym krzyżem
60 zwrotnica do systemu lojalnościowego
Bransoletka na rękę z różowym krzyżem
Bardzo ładny różaniec o długości 16,5 cm + 5 cm regulacji.
Nadaje się do noszenia na dłoni.
| Waga | 0,005 kg |
|---|---|
| Materiał | Stop cynkowy |
| Kolor | różowy |
| Długość | 16,5 cm + 5 cm |
| Rozmiar koralika: | —- |
| Inni: | Nie zawiera ołowiu i niklu |
Parametry
| Długość | 16,5 cm + 5 cm |
|---|---|
| Kolor |
|
| Materiał | Stop cynkowy |
| Reszta | Nie zawiera ołowiu i niklu |
| Firma produkcyjna | YIWU Dreamwork Jewelry Co.,Ltd. |
|---|---|
| Adres | Čína 3/F,No206,YongJun Road,BeiYuan District Yiwu 322000 |
| successservice2@hotmail.com | |
| Przedstawiciel producenta w UE | EUREPSTAR GmbH |
| Adres przedstawiciela w UE | Nemecko Unterlettenweg 1a, Ingolstadt 85051 |
| Adres e-mail przedstawiciela UE | eurep@eurep-gmbh.de |













