Mosquito Killer 4 - Lampa elektryczna do łapania owadów - akumulatorowa
gwiazda 1gwiazda 2gwiazda 3gwiazda 4gwiazda 5
(1)
Wartość oceny wynosi 1 z 5
42 zwrotnica do systemu lojalnościowego
Cena
42 zł w tym faktura VAT
Cena oryginalna
86,50 zł w tym faktura VAT
Zapisz2
51 % (44,50 zł)
Kod produktu
BG-004
EAN
630606949931
Mosquito 4 - Lampa elektryczna do łapania owadów - akumulatorowa
Opis
Lubisz spać przy otwartym oknie, ale przeszkadzają Ci owady? Mamy dla Ciebie nowoczesne rozwiązanie w postaci tego elektrycznego łapacza owadów.
W pułapce zastosowano lampę UV, która przyciąga owady do naładowanej elektrycznie siatki. Zwabiony owad zostanie porażony prądem elektrycznym - wówczas należy go znokautować. Teraz możesz cieszyć się spokojnym i niezakłóconym snem o każdej porze, bez żadnych zmartwień.
Możliwość ładowania z komputera PC, powerbanku lub adaptera USB
Parametry i specyfikacja
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Plastikowy |
| Rozmiar | 9x9x18,5cm |
| Waga | 400g |
| Źródło: | bateria do ponownego naładowania |
| Obszar : | 20 do 50 m |
Opakowanie:
- lampa
- Zasilacz USB
Frantisek Coufaly Sprawdzona recenzja
gwiazda 1gwiazda 2gwiazda 3gwiazda 4gwiazda 5
Wartość oceny wynosi 1 z 5
Pozytywy
NegatywyNefunguje.. rozhodně to není mosquito Killer.. je to lampička co nevydrží ani 8hod chci vrátit zboží a vraťte my peníze PODVODNICI
podpowiedź-elementu recenzji
| Firma produkcyjna | Chaozhou Tongheng Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres | Čína Ruixiang Street(M.Section),Huayuan Development Area,Xiangqiao District,Chaozhou,Guangdong Chaozhou 363500 |
| inquiry@kinscoter.com | |
| Przedstawiciel producenta w UE | Apex CE Specialists GmbH |
| Adres przedstawiciela w UE | Nemecko Grafenberger Allee 277, 40237 Düsseldorf, DE Düsseldorf 40237 |
| Adres e-mail przedstawiciela UE | info@apex-ce.com |














