Lampa elektryczna Mosquito Killer do łapania owadów
67 zwrotnica do systemu lojalnościowego
Cena
67,40 zł w tym faktura VAT
Cena oryginalna
103,90 zł w tym faktura VAT
Zapisz2
35 % (36,50 zł)
Kod produktu
mwd-g1f
EAN
630606949948
Lampa elektryczna Mosquito Killer do łapania owadów
Opis
Lubisz spać przy otwartym oknie, ale przeszkadzają Ci owady? Mamy dla Ciebie nowoczesne rozwiązanie w postaci tego elektrycznego łapacza owadów.
W pułapce zastosowano 1x lampę UV, która przyciąga owady do naładowanej elektrycznie siatki. Zwabiony owad zostanie porażony prądem elektrycznym - wówczas należy go znokautować. Teraz możesz cieszyć się spokojnym i niezakłóconym snem o każdej porze, bez żadnych zmartwień.
Możliwość ładowania bezpośrednio do sieci
Zastosowanie 20 i 50m2
Parametry i specyfikacja
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | Plastikowy |
| Rozmiar | 11,1 x 11,1 x 25 cm |
| Waga | 600g |
| Źródło: | 110-240 V |
| Pojemność baterii: | to nie jest |
Opakowanie:
- lampa
- kabel zasilający ue
| Firma produkcyjna | Chaozhou Tongheng Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres | Čína Ruixiang Street(M.Section),Huayuan Development Area,Xiangqiao District,Chaozhou,Guangdong Chaozhou 363500 |
| inquiry@kinscoter.com | |
| Przedstawiciel producenta w UE | Apex CE Specialists GmbH |
| Adres przedstawiciela w UE | Nemecko Grafenberger Allee 277, 40237 Düsseldorf, DE Düsseldorf 40237 |
| Adres e-mail przedstawiciela UE | info@apex-ce.com |













