339 zwrotnica do systemu lojalnościowego
Cena
339 zł w tym faktura VAT
Cena oryginalna
376,70 zł w tym faktura VAT
Zapisz2
10 % (37,70 zł)
Kod produktu
CABCLOCK12-GOLD-2-40
EAN
0619091563433
Designerski zegar ścienny LUX
Piękne zegary w stylu retro, odpowiednie do kawiarni lub domów, dodadzą wnętrzu wyjątkowego charakteru i wyjątkowości. Luksusowy wygląd nada wnętrzu niepowtarzalnego stylu.
Okrągły zegar z obręczami bez tarczy na ścianie.
Zasilanie: bateria (brak w zestawie)
| Wymiary: | 40x7x40cm |
|---|---|
| Materiał: | metal |
| Kolor: | złoty |
Parametry
| Kolor |
|
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Przeciętny | 40cm |
| Wymiary | 40x7x40cm |
| Tarcza | Nieje |
| Maszynka | Elektrický - tichý |
| Firma produkcyjna | Fuzhou Ponerine Global Trade Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres | Unit 27#106, Fulufang No. 3, Gongmao Road, Shangjie Town, Minhou County, Fuzhou City, Fujian Province, China |
| pomerineglb@gmail.com | |
| Przedstawiciel producenta w UE | EC REP SERVICES SL |
| Adres przedstawiciela w UE | Spain Madrid CALLE GRAN VIA 49, 7 DCH. MADRID 28013 SPAIN 28013 |
| Adres e-mail przedstawiciela UE | ECREPSERVICE@HOTMAIL.COM |










